Що там в Сирії – хроніка подій за 11-13 квітня

Демонстранти в Судані, які святкують повалення свого режиму висловили підтримку повстанцям Сирії. Вони підняли прапор Сирійської революції і скандували “Башир впав і Башар впаде”.

Сирійські Демократичні Сили: Сили внутрішньої безпеки провели анті терористичну оперцію під час якої виявили та знищили приховані осередки бойовиків ІДІЛ в селах і містах Дейр-Ез-Зор. Сили внутрішньої безпеки захопили багато бойовиків і зброї.

 • Туреччина: Підтверджено, російські війська відійшли зі своїх позицій в місті Тель-Ріфаат і деяких його районах в північній місцевості Алеппо, через два дні після зустрічі президента Туреччини Реджепа Тайїпа Ердогана з російською моллю.
  Джерела з місцевих стверджують, що послідовність дій дуже схожа на послідовність подій, що передували операції «Оливкова гілка» по окупації Афріну турецькою армією.
  Курдські ополчення підняли прапор режиму над своїми поселеннями, вимагаючи від сил асадитів контролювати регіон.
  Очікується, що Туреччина візьме під контроль місто Тель-Ріфаат та його околиці в найближчий період часу. Це буде самим значним успіхом турецької армії з часу закінчення операції «Оливкова гілка».

  Про-турецькі сили ВСА почали перманетні зіткнення з силами асада на фронті міста Тадеф в сільській місцевості східного Алеппо.

  Ще дві колони підкріплення турків вирушили до районів і околиць міста Манбідж. Бронетранспортери містили зброю, боєприпасами та медичне обладнання.

  Ізраїль: Приблизно в 02:30 у суботу, ізраїльські військові літаки розпочали повітряний удар по військовим обєктам іранського КСІР біля м. Масіяф. Цілями ізраїльської нічної атаки стали центр розробки ракет середньої дальності в селі аль-Заві, іранський табір аль-Талаї і військова школа в Масіафі. За попередніми данними поранення отримали, що найменше 17 людей, з них 6 цивільних. Поки без подробиць.
  Як відомо, цей район з повітря прикриває ЗРС С-300, яка надана асадитам свинопсами. ППО режиму звісно стріляло, навіть доповіло, що збило одну ракету.

 • Але перші насідки ударів як то кажуть «на обличчі»:

  Великий Ідліб: Террористи режиму асада знов були зайняті вбивстом цивільних та дітей в Ідлібі.

  Артилерійські обстріли були спрямовані на село Умм аль-Халахіл і околиці села Сикик в сільській місцевості південного Ідлібу, а також на околиці міста Мурек в північній сільській місцевості Хама. Під вогнем  опинилися селища Кхана Томана і Хульса в сільській місцевості південного Алеппо.
  На відео – злива з градів на місто Кхан Чейкхун на півдні Ідлібу.

 • Сирія: “Неодноразово переможена” ісламська держава знов показала ікла рижиму асада.
  Черговий напад на конвой асадитів закінчився втратою декількох солдат. Відсутність достньої іноформації по подіям в сирійчській пустелі, не відміняє того факту, що присутність іділівців у східних (віддалених) районах, особливо в південно-західній пустелі Дейр-Ез-Зор є більш значним чим це вважалось досі.
  Як підтвердження, ждя придушення активності ІДІЛ русня зробила два вильоти в цей район.

  В провінції Дараа повстанський рух потроху набирає обертів. Народний опір підірвав автомобіль, що належить до просадської міліції в дорозі Аль-Харра-Зимрін.

 • Далі буде…
  Сьогодні сайт “Доможи Українській армії напряму” опублікував відеозвернення бійців ССО з підтримкою Президента та закликом 21 квітня зробити правильний вибір Я навіть уявити собі не можу як армія відреагує на зміну Головнокомадувача на щось. Тому дослухаємось до бійців.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: