Що там в Сирії – хроніка подій за 7-8 квітня

Минула публікація по ситуації в Лівії викликала неабияке зацікавлення в читачів. Тому, не бажаючи, кидати слідкувати за «моєю» Сирією – буду відстежувати події і в північній Африці. Але, можливо, зміну частоту або об`єм інформаційних звітів. Вйо до Сирії.

Сирійські Демократичні Сили: Курдські “Сили звільнення Афрін” продовжують діяти на території кантону Афрін, що знаходиться під контролем ЗС Туреччини і протурецьких формувань.
Джерела курдів опублікували відеозапис підриву на СВП автомобіля протурецьких сил на трасі в районі між м Афрін і н.п Нубль і Захра. Після підриву автомобіля на міні, члени курдських формувань обстріляли з допомогою ПТРК групу людей, які оглядали пошкоджений автомобіль.

Сирійські демократичні сили передали близько 200 терористів ІГ іракській владі. Операція пройшла недалеко від міста аль-Каїм на сирійсько-іракському кордоні.

Туреччина: Через активні обстріли Ідлібу турецькі солдати зупинили патрулювання на півдні провінції та покинули зону обстрілів. В скажених обстрілах беруть участь як асадити так і русня. Кажуть, що така активізація приурочена до візиту Ердогана в москву. Як завжди, ху@ло не може запропонувати на перемовах нічого крім шантажу вбивства людей.

Іран: Адміністрація президента США внесла іранський Корпус вартових ісламської революції (КВІР) в список іноземних терористичних організацій. Натомість, Іран вніс ЗС США в список терористичних організацій. Оце так поворот)

Залісся: Російська авіація обстріляла місто Кафр-Зіта на півночі Хама. Підтверджені 6 ударів.

Крім того, рашка нанесла ракетний удар «Калібром» зі своїх кораблів по н.п. Джіср аш-Шугур в провінції Ідліб. Наслідки ударів на фото.

Ситуація загострирась не на жарт. На відео імовірно прольот «Калібру».

Бойовики ісламської держави опублікували відео з полоненими російськими військовослужбовцями в провінції Хомс. При опитуванні терористами сирійського солдата він відповідає, що в кузові пікапа знаходяться поранені російські військові. Можливо, цей відеозапис був зроблений після бою 22 лютого, в якому загинули троє російських військових.

Великий Ідліб: Надвечір в  суботу, весь день у неділю і сьогодні райони Великого Ідліб піддавалися масованому артилерійському обстрілу з боку сил режиму.

використовували РСЗВ БМ-27 “Ураган”,

є жертви серед цивільного населення. Щонайменше 10 загинули, більше 20 поранені. Рятувальники ведуть пошукові роботи.
В мережі багато жахливих кадрів, просто залишу їх тут.

Режим застосовував і касетні боєприпаси.

Далі буде…
Президент нас почув, давайте і ми – не дамо перетворити Неньку на Сирію! Де росія там війна! Переконайтесь самі – переконайте ближніх!


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


  Інформація принесла користь?:

  0 votes, 0 avg. rating

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: