Шо там в Сирії?

ХРИСТОС ВОСКРЕС! Незважаючи на свято, надійшли жахливі новини з Сирії. По порядку.

Турецька армія розгортає контрольно-пропускний пункт між Моріком і Мааном, це на півдні Ідлібу. Всього таких спостережних пунктів розгорнуто – 8.

Черговий теракт від ІДІЛ на півночі провінції Алеппо в місті Аль Баб. Жертвами стали 7 чоловік та 15 поранено. Це місто контролюється силами коаліції.
 

Чергові злочини путіна та його сирійських посіпак не можуть лишитися безкарними. Сьогодні вночі по місту Дума були нанесені надпотужні удари літаками, артилерією та РСЗВ. Була застосована хімічна зброя! Загиблих внаслідок отруєнь більше 70, поранених більше 1000. Всього загиблих за даними Medical Care and Relief Organizations рахується більше 100. Отакий свят вечір влаштували “скрєпоносниє” по цивільному населенню. Лише уявіть, такий собі “православний” вояка куштує “свячене” мАсковськьим попиком яєчко, смакує пасочкою, хреститься і гайда людей та дітей вбивати.
Поки що маємо офіційну реакцію UK: Міністерство закордонних справ Великої Британії закликає провести невідкладне розслідування передбачуваної атаки хімічною зброєю в місті Дума у ​​східній частині Гути і заявила, що якщо доповіді будуть вірними “це ще одне свідчення жорстокості Асада”. Звичайно військовий представник рашки в Сирії все заперечує.
Далі буде…


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щоденні звіти з бойових дій у Сирії - аналіз, актуальні новини.


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю