Штаб ООС дав подробиці бою в якому загинули “Азовці”

Вчора, 7 червня 2019-го року, стало відомо про загибель в районі населеного пункту Новолуганське, в Донецькій області неподалік Горлівки, двох бійців та поранення 11 бійців окремого загону спеціального призначення “Азов” Національної гвардії України, внаслідок прямого влучання в бліндаж артилерійського снаряду.

У мережі з’явилось багато суперечливої інформації щодо відкриття чи відсутності вогню у відповідь зі сторони Об’єднаних сил.

Прес-центр Операції об’єднаних сил опублікував на офіційній сторінці у Facebook позицію Командування ООС та розкрив нові деталі подій.

Ворожа батарея у складі 4-х САУ 2С1 «Гвоздика» вийшла на заздалегідь підготовлені позиції поблизу житлових будинків.

Протягом 5-ти хвилин противник випустив близько 30-ти снарядів по нашим позиціям та одразу, по закінченні вогню перемістився в житлову зону Горлівки.

За даними розвідки вогонь ворожої батареї корегувався з використанням БПЛА та радіолокаційного комплексу розвідки і контролю стрільби «ЗООПАРК» (про їх виявлення на Донбасі можете прочитати на InformNapalm)

Контрбатарейна РЛС «Зоопарк-1» (1Л219М)

Вогнева позиція ворожої батареї була зафіксована за допомогою технічних засобів артилерійської розвідки об’єднаних сил одразу з першими пострілами.

Також, противник застосував інші вогневі засоби, які було виявлені та подавлені.

З метою придушення вогню противника, об’єднаними силами було відкрито вогонь з мінометів та інших вогневих засобів по виявленим та плановим цілям.

До 3.50 всі ворожі цілі були знищені, або примушені припинити вогневу діяльність.

“Наголошуюмо на тому, що вогонь російських окупантів ніколи не залишається безкарним”, – повідомили у прес-службі

Командування об’єднаних сил заявляє, що командири частин та підрозділів залучених до операції з відсічі російської агресії на Донбасі мають та постійно використовують право застосовувати зброю по противнику за своїм рішенням в разі виникнення загрози життю особовому складу та цивільному населенню, а також виникнення загрози втрати нашої території.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю