СІМІС: Електрику у звільнених селищах буде відновлено як тільки вдасться домовитися про режим «тиші»

Час читання:1 хвилина

Вчора, 29 листопада 2017 року офіцери групи ЦВС «Світлодарськ» доставили гуманітарну допомогу (консерви рибні, тушкована яловичина, хліб) жителям звільнених від російсько-окупаційних військ населених пунктів Гладосове та Травневе, повідомляє прес-служба Цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України


Російські окупанти ще за кілька тижнів до приходу українських військових відрізали села від ліній електропередач, тому у мешканців звільнених сіл є гостра проблема в постачанні електроенергії, говорять у СІМІС.

ЦВС «Світлодарськ» повідомляє, що у найближчий час, як тільки вдасться домовитися з ворогом про встановлення режиму «тиші», представниками ДТЕК Донецькобленерго буде проведено аварійно-відновлювальні роботи по відновленню постачання електроенергії до цих населених пунктів з території підконтрольної Україні.

 • Також місцевим необхідна їжа та вугілля для опалення помешкань. Наразі СІМІС продовжують моніторинг потреб селян та роблять усе можливе, аби вирішити проблемні питання якнайшвидше.

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] ми повідомляли, що в жителів звільнених населених пунктів Травневе […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: