Словаччина розглядає варіанти заміни винищувачів МіГ-29

Міністерство оборони Словаччини готує довгострокове і системне рішення для забезпечення захисту повітряного простору, серед якого – заміна наявних на озброєнні винищувачів МіГ-29, йдеться в офіційному повідомленні словацького відомства

Переговори в даний час відбуваються з партнерами з США та Швеції. Тобто розглядаються американський літак F-16 та шведський JAS-39 Gripen для заміни винищувачів МіГ-29.

F-16 112-ї ескадрильї Національної гвардії штату Огайо

F-16 Fighting Falcon поступив на озброєння армії США на початку 1980-х років. На озброєнні американської армії перебуває понад тисячу винищувачів цього типу в різних модифікаціях; крім того, він поставлявся більш ніж в 25 країн світу. За різними оцінками, вартість одного винищувача F-16 може перевищувати $ 30 млн.

 • JAS-39 Gripen зі складу ВПС Чехії

  JAS-39 Gripen – шведський багатоцільовий винищувач четвертого покоління. Розроблений і виробляється компанією Saab. Роботи над проектом розпочалися у 1979 році, а у 1988-у літак уперше здійнявся в повітря. 1 листопада 1997 року JAS 39 був офіційно прийнятий на озброєння шведських військово-повітряних сил. Винищувач експортувався до Чехії, Угорщини, Південно-Африканської Республіки і Таїланду, також рішення придбати JAS 39 прийняла Бразилія.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: