Співробітники ОБСЄ злили ФСБ секретні документи

Як повідомляє “Остров” із посиланням на розслідування ARD magazine Fakt, внутрішні документи спостерігачів моніторингової місії ОБСЄ в Україні потрапили до російської ФСБ.

Згідно з дослідженням, документи, вірогідно, були передані російським агентам одним із співробітників місії ОБСЄ.

На цей матеріал вже відреагувала прес-служба СММ ОБСЄ у Facebook та пообіцяла вивчити цю заяву:

 • “Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ в Україні відомо про репортаж програми “Факт” (“Fakt”) Робочої співдружності суспільно-правових мовних станцій Федеративної Республіки Німеччина (“ARD”), який вийде в ефір у вівторок 17 липня. Місія стурбована будь-якими можливими порушеннями безпеки і має намір ретельно вивчити всі заяви відповідно до встановлених процедур”, – йдеться в заяві СММ ОБСЄ в Україні.

  При цьому в місії відзначили, що їхня робота “була і буде прозорою”.

  “Ми повідомляємо про факти на місцях так, як ми їх бачимо; ці факти повідомляються державам-учасницям ОБСЄ і публікуються в наших щоденних звітах на сайті ОБСЄ”, – заявили спостерігачі.

  Також вони зазначили, що “без належної верифікації” не можуть коментувати або робити припущення “з приводу документів невідомого походження” і висловлюють свою стурбованість.

  “Тим не менш, Місія стурбована, що можливе проникнення може бути потенційним ризиком для її співробітників, ставлячи під загрозу недоторканність їхньої особистої інформації і їхню безпеку”, – заявляють в СММ.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю