Справу медиків посадовців Міноборони спрямовано до суду

До суду скерувано обвинувачення стосовно лікарів, яких підозрюють у вимаганні хабара в учасника АТО за встановлення інвалідності.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Київ

Їх затримання відбулось у грудні 2018 року Київською місцевою прокуратурою №5 спільно з ГВ БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області та управлінням з питань запобігання та виявлення корупції КМДА

Зараз справу хабарників передано до суду

“Київською місцевою прокуратурою №5 скеровано до суду обвинувальний акт відносно лікаря-експерта Центральної військово-лікарської комісії МОУ та голови Центрального МСЕК №1 Київського міського центру медико-соціальної допомоги, які вимагали та одержали 1,5 тис. доларів США хабара в учасника АТО. Чоловік дістав травму ноги під час бойових дій на Донбасі. За цю суму лікарі обіцяли йому встановити групу інвалідності”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві нагадали, що зловмисників затримали на робочому місці після отримання цих коштів.

У ході обшуків за адресами мешкання та на робочих місцях підозрюваних виявили та вилучили гроші у сумі еквівалентній 135 тисячам доларів та понад 20 конвертів з медичною документацією осіб, які подавали документи на встановлення групи інвалідності з грошовими коштами у сумі від 700 до 1500 доларів.

“За результатом відпрацювання осіб, чиї медичні документи були виявлені під час слідчих дій, одному з підозрюваних додатково інкриміновано ще один епізод одержання хабара у сумі 800 доларів США за встановлення інвалідності”, – зазначили у прокуратурі.

За результатом розслідування 29 березня обвинувальний акт у кримінальному провадженню за ч. 3 ст. 368 КК України та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України направили для розгляду по суті до Печерського районного суду м. Києва.

Крім того, у ході досудового розслідування також встановили факти вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 369, ч. 4 ст. 358 КК України. Матеріали щодо них виділено в окреме провадження, наразі по них триває досудове розслідування.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю