США будують для ВМС: в Очакові готові перші об’єкти

В Очакові завершено черговий етап допомоги від американських партнерів у відбудові інфраструктури базування надводних сил Військово-Морських Сил ЗС України.

Про це повідомляє «АрміяInform»

Військові будівельники зі США вже звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру, ведуть завершальні роботи на споруді для обслуговування катерів.

У планах американських військових також ремонт та підсилення пірса.

Як розповів представник відділу оборонного співробітництва посольства США в Україні підполковник Брендон Хіл, проєкт реалізують за сприяння Міністерства оборони США, посольства та відділу оборонного співробітництва. Наразі американські військові проводять реконструкцію об’єктів, необхідних для повноцінного проведення навчань серії «Сі Бриз».

Ангар для ремонту катерів ВМС ЗС України збудовний американською стороною Фото: Армія Inform

Заступник начальника штабу ВМС ЗС України з питань євроатлантичної інтеграції капітан 1 рангу Андрій Риженко наголосив на тому, що створену інфраструктуру будуть інтенсивно і постійно використовувати українські військові моряки під час повсякденної діяльності, а не лише впродовж навчань.

Ангар для ремонту катерів ВМС ЗС України збудований американською стороною Фото: Армія Inform

– Збудовано дуже якісно на рівні об’єктів, що розташовані на військово-морських базах США, – поділився своїми враженням після огляду об’єктів капітан 1 рангу Андрій Риженко.

Наступний проект після Очакова, який планують реалізувати американські військові інженери – це будівництво гуртожитків для військовослужбовців ВМС ЗС України в Миколаєві.

This slideshow requires JavaScript.

Стартувало будівництво морського операційного центру для Військово-морських сил України на військово-морській базі в Очакові у липні 2017-го року. Роботи здійснюються силами військових будівельників флоту США, а також американська компанія KVG.

Військові будівельники тут знаходяться на ротаційній основі, так роботи розпочинав 133 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 133), згодом 11 Військово-морський будівельний батальйон (Naval Mobile Construction Battalion 11)

Компанія KVG здійснює організацію та супровід робіт, зокрема доставку будівельних матеріалів від українських виробників.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю