США демонструють свою присутність у Південно-Китайському морі

Два ракетні есмінці США пройшли поблизу островів у Південно-Китайському морі на які претендує Китай

Про це повідомляє Час Тайм

Ці дії розгнівали офіційний Пекін у час напружених зв’язків між двома найбільшими економіками світу.

 • Даний водний шлях зі жвавим рухом є однією з гарячих точок у відносинах між США та Китаєм. Кількість цих точок зростає, і до них також входять торговельна війна, санкції США і Тайвань.

  Президент Дональд Трамп різко збільшив тиск на Китай, щоб досягти торговельної угоди, погрожуючи підняти американські тарифи на китайські товари на 200 мільярдів доларів цього тижня і дуже скоро – на ще більше сотень мільярдів.

  Американські ракетні есмінці USS Preble (DDG-88) і USS Chung-Hoon (DDG-93) рухались в межах 12 морських миль від островів Спратлі.

  Ракетний есмінець USS Chung-Hoon (DDG-93) класу Arleigh Burke
  Ракетний есмінець USS Chung-Hoon (DDG-93) класу Arleigh Burke Фото: ВМФ США

  Представник Сьомого флоту США, заявив, що прохід був спрямований на «оскарження надмірних морських претензій і збереження доступу до водних шляхів, що регулюються міжнародним правом».

 • У Пекіні прес-секретар міністерства закордонних справ Китаю заявив, що американські кораблі увійшли у води біля островів без дозволу китайського уряду, і китайський флот попередив їх покинути води.

  «Відповідні кроки американських кораблів порушували китайський суверенітет і завдавали шкоди миру, безпеці та порядку у відповідних морях. Китай дуже незадоволений цим і рішуче виступає проти цього», – сказав він на щоденному брифінгу.

  «Китай закликає США припинити такі провокаційні дії», – сказав Генг, додавши, що Китай продовжуватиме вживати необхідних заходів для захисту свого суверенітету і безпеки.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю