США готові до збільшення поставок зброї Україні

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер в опублікованому 1 вересня інтерв’ю виданню The Guardian заявив, що Сполучені Штати Америки готові розширити постачання озброєнь в Україну, щоб підсилити військово-морські та повітряні збройні сили країни в умовах продовження російської агресії на сході України.

Про це повідомляє Радіо Свобода

«Вони щотижня втрачають солдатів, захищаючи свою країну. І тому в цьому контексті для України природно будувати свої збройні сили, займатися самообороною, і зрозуміло – шукати допомоги, і так само зрозуміло, що інші країни мають їм допомогти. І, звичайно, вони потребують летальної зброї, тому що їх убивають», – сказав Волкер.

За його словами, в Україні проросійські настрої зростають і адміністрація президента США Дональда Трампа «абсолютно» готова у поставках озброєння українським військовим піти далі від протитанкових ракет, які були надані в квітні.

«Я думаю, що буде дискусія про військово-морський потенціал, бо, як ви знаєте, їхній флот в основному був захоплений Росією. І тому їм потрібно відбудувати їхній військово-морський флот, і вони мають дуже обмежену повітряну здатність. Я думаю, нам доведеться розглянути протиповітряну оборону», – додав Волкер.

Наприкінці 2017 року адміністрація президента США Дональда Трампа ухвалила рішення про продаж Україні летальної зброї, у тому числі протитанкових ракетних комплексів Javelin. 1 березня Державний департамент США схвалив продаж Україні 210 протитанкових комплексів Javelin і 37 пускових установок до них на загальну суму близько 47 мільйонів доларів.

22 травня 2018 року відбулись публічні пуски протитанкових ракетних комплексів Javelin на одному з загальновійськових полігонів в Україні.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю