США перекинули до Європи бомбардувальники B-52

США для участі у військово-повітряних навчаннях НАТО Ample Strike-2018 в Чехії перекинули з авіабази Барксдейл у штаті Луїзіана до Великої Британії стратегічні бомбардувальники B-52 Stratofortress.

Про це повідомляє УНН

B-52 не будуть нести бойового спорядження під час відпрацювання навчальних сценаріїв. Якщо боєприпаси і будуть використовуватися, то тільки за погодженням із країною, на території якої проводяться навчання.

 • “Бомбардувальники будуть тимчасово розміщені на базі Королівських ВПС Ферфорд у Великій Британії строком приблизно на два тижні. У цей час будуть проводитися спільні зі союзниками вчення для вдосконалення взаємодії”, – зазначила Співробітниця прес-служби ВВС США Рене Піттман

  Співробітниця прес-служби ВВС США не стала розкривати маршрути польотів бомбардувальників під час навчань, проте зазначила, що всі польоти будуть проходити “у міжнародному повітряному просторі і над територією держав після узгодження і схвалення всіх задіяних країн”.

  “Такі місії демонструють здатність наших збройних сил діяти в умовах глобального середовища безпеки, яка зараз стала більш різноманітною і непередбачуваною, ніж будь-коли раніше в історії”, – додала вона.

  У навчаннях Ample Strike – 2018 у Чехії, які проходять із 3 по 14 вересня, беруть участь близько 1200 військовослужбовців із 19 країн. Метою є відпрацювання взаємодії наземних авіаційних навідників з екіпажами літаків і вертольотів. Бойова авіація може використовувати аеродроми ВВС Чехії практично на всій території республіки. Вильоти літаків деяких іноземних учасників навчань здійснюються з авіабаз на території західноєвропейських держав – членів НАТО.

  Нагадаємо, що у жовтні 2017 року США вперше з 1991 оголосили про наміри перевести бомбардувальники В-52 на цілодобове чергування.

   


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю