США перекинули “Раптори” у Європу

Військово-повітряні сили США перекинули до Німеччини ескадрилью винищувачів типу F-22 Raptors в рамках тренувальної програми.

Про це йдеться у прес-релізі ВПС США в Європі та Африці, повідомляє Укрінформ

“ВПС США розмістили одну ескадрилью винищувачів F-22 Raptors, які приписані до 95-ї винищувальної ескадрильї 325-го винищувального крила на авіабазі у Тіндалл, Флорида, військових льотчиків та необхідне обладнання на авіабазі у німецькому Шпангдалемі для проведення повітряних навчань з іншими літаками, розміщеними у Європі в рамках тренувальної програми польотів”, – йдеться у прес-релізі.

Як повідомили в оборонному відомстві, винищувачі прибули 8 серпня та пробудуть у Європі кількох тижнів

В американському відомстві додали, що винищувачі F-22 також будуть розміщені й в інших країнах-членах НАТО для збільшення тренувальних можливостей, які сприятимуть посиленню НАТО та стримуватимуть регіональну агресію.

 • Зазначається, що присутність винищувачів п’ятого покоління F-22 та F-35 в Європі підкреслює можливості НАТО дати відсіч наявним і потенційним загрозам, запевнити союзників Альянсу та вчасно відреагувати, якщо план щодо стримання противників дасть збій.

  F-22 Raptor багатоцільовий винищувач п’ятого покоління виробництва США, побудований передусім для боротьби з винищувачами супротивника, але також здатний здійснювати наземні атаки, розвідку і радіоелектронну боротьбу.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю