США підтримали надання Україні 250 млн доларів

Палата представників Конгресу США підтримала виділення 250 млн. дол. США на безпекову допомогу Україні.

Про це повідомило Посольство України в Сполучених Штатах на своїй сторінці у Facebook

Палата представників Конгресу США ухвалила проект закону про “Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони”, йдеться в повідомлені посольства

Сума коштів, яка виділяється Міністерству оборони США для надання безпекової допомоги Україні, визначена в обсязі 250 млн. доларів. Із зазначеної суми 50 млн. дол. має бути спрямовано на летальні види озброєнь.

До документа включено основні положення проекту “Закону про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки”, який передбачає допомогу нашій державі у посиленні власних спроможностей щодо захисту від кібератак. Зокрема, Державному департаментові доручається подати до Конгресу доповідь про стан співробітництва з Україною у сфері кібербезпеки з метою пошуку нових напрямів такої взаємодії та підтримки.

У подальшому проект закону про “Бюджет США на 2019 р. на потреби національної оборони” має бути підтриманий Сенатом та переданий на підпис Президентові США.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про замовлення США великої партії ракетних комплексів Javelin для поставки на експорт в тому числі і в Україну.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю