США розпочали розробку перспективних фрегатів для свого флоту

Протягом 16 місяців ВМФ США планує отримати проект перспективного фрегату з рамках FFG(X) Next Generation Frigate Program. Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на сайт Військово-морського інституту ВМФ США.

У конкурсі на проектування беруть участь 5 компаній –  Austal USA, Lockheed Martin, General Dynamics Bath Iron Works, Fincantieri Marine та Huntington Ingalls Industries. Кожна з них отримає по 15 млн доларів на підготовку проекту до конкурсу.

Протягом 2020 та 2021 років флот США планує замовити по 1 корпусу нового фрегату та в подальшому замовляти по 2 на рік. Всього ж планується замовити до 20 одиниць.

Корпорації Lockheed Martin та Austal USA пропонують збільшені варіації своїх літоральних кораблів LCS-1 Freedom (класичної компоновки) та LCS-2 Independence (тримаран). Fincantieri Marine Group представить проект на базі фрегату FREMM – спільної розробки Франції та Італії, які будуються з 2008 року. General Dynamics Bath Iron Works представлять варіацію на іспанський проект Álvaro de Bazán-class (F100) компанії Navantia. Загадкою лишається проект від Huntington Ingalls Industries, яка, поки не оприлюднила свого проекту.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: