Стабільне замовлення на сучасного “Альбатроса”

Авіакомпанія Aero Vodochody Aerospace з Чехії на авіасалоні Farnborough-2018 підписало дві угоди на виготовлення 22 реактивних навчально тренувальних літаків L-39NG.

Як повідомляє прес-служба авіабудівника 12 літаків L-39NG замовила американська компанія RSW Aviation для підготовки цивільних та військових льотчиків, окрім цього було також замовлено модернізацію 6 наявних у парку компанії реактивних L-39 до версії L-39CW.

Ще десять нових  L-39NG замовила португальська компанія SkyTech(Defense Sky Technologies Lda), з можливим опціоном ще на 6 літаків, йдеться у прес-релізі.

 • L-39NG

  В Aero Vodochody Aerospace наголошують, що на даний час сформували портфель замовлень на 38 літаків. Раніше Сенегал замовив у Aero Vodochody Aerospace чотири нові L-39NG для навчання та підготовки пілотів.

  Також напередодні було презентовано проект легкого багатоцільового штурмовика F/A-259 – спільний проект Aero Vodochody Aerospace та ізраїльською IAI (Israel Aerospace Industries).

  L-39NG – це сучасна модернізація навчально-тренувального літака та навчально бойового літака L-39, на якому встановлено сучасну бортову авіоніку від Genesys Aerosystems, замінено двигуни АІ-25ТЛ на Williams International FJ44-4M американського виробництва та інші зміни.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю