Стартувала підготовка 95-ї бригади інструкторами JMTG-U

В Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулася церемонія відкриття навчання для 95-ої окремої десантно-штурмової бригади за підтримки іноземних колег з Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи – Україна (JMTG-U)

Про це повідомляє Joint Multinational Training Group-Ukraine

Їх ротація на території НЦПП буде продовжуватися 45 днів та допоможе військовослужбовцям відточити свої бойові навички.

Партнери України зі Збройних Сил США, Канади, Польщі, Литви, Великої Британії та Данії будуть допомагати 95-ій окремій десантно-штурмовій бригаді в отриманні досвіду та вдосконаленні професійних навичок.

«Вірю, що отриманні навички стануть потужним імпульсом у зростанні бойової підготовки бригади», – сказав начальник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного лейтенант-генерал Павло Ткачук.

Українські ротаційні підрозділи будуть продовжувати тренування на території JMTG-U для досягнення взаємосумісності за стандартами НАТО.

Такий курс вже пройшла 72-а механізована бригада ім. Чорних Запорожців та стала першою бригадою у Збройних Силах України, яка здійснила підготовку JMTG-U на бригадному рівні. До цього підготовка іноземними інструкторами здійснювалась на рівні до батальйону.

Група 101-ї десантної бригади у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Фото: Facebook/JMTG-U

Підготовку з боку США здійснюють 130 військових 2-ї бригадної тактичної групи «Страйк» 101-ї повітрянодесантної (десантно-штурмової) дивізії армії США, що прибули до України на початку травня 2019-го року і тому цей курс можна назвати обміном досвіду між десантниками України та США.


Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


  • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю