Стартували масштабні змагання серед снайперів України

Під Києвом розпочався 4-ий відкритий чемпіонат Національної гвардії України серед снайперських пар з 28 команд, з яких 19 представляють Національну гвардію, всі решта Збройні сили України, Національну поліцію України, Державну прикордонну служби України.

Протягом 4 днів до 14 вересня понад півсотні учасників змагань поміряються силами у виконанні вправ поліцейської та військової тематики, вдень і вночі, продемонструють свої навички в орієнтуванні в лісі, виконуватимуть комплексні вправи з тактики.

Учасники змагань на вогневому рубежі Фото: НГУ

На завершальному етапі спецпризначенці зійдуться у «снайперській дуелі».

 • Усі учасники чемпіонату знаходяться в рівних умовах. Кожна вправа та її особливості доводяться за 5 хвилин до виконання. У такому випадку для досягнення високого результату військовослужбовець має швидко орієнтуватись, які поправки вносити, щоб уразити мішень точно в ціль.

  Пояснення про бали за ураження мішеней Фото: НГУ

  Головна особливість снайперських змагань в тому, що куля має влучити в чітко визначене місце на мішені діаметром 15-22 міліметрів. Вправи виконуються на дистанціях від 100 до 800 метрів. Усі учасники змагання стріляють зі своєї штатної зброї.

  Змагання серед снайперів започатковані в Нацгвардії у 2014 році. Необхідність їх проведення викликана потребою підняття рівня снайперської майстерності, а також вивчення передового досвіду з підготовки снайперських пар підрозділів спеціального призначення інших військових формувань та правоохоронних органів.

  За матеріалами прес-служби Національної Гвардії України


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю