Стартував черговий цикл JMTG-U з підготовки підрозділу Збройних Сил іноземними інструкторами

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ стартував черговий цикл підготовки українських підрозділів за участі іноземних військових інструкторів, повідомляє прес-служба центру

«Маємо за плечима чималий досвід, який спробуємо вам передати!», – такими словами командувач “Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна” (JMTG-U) полковник ЗС США Девід Джордан звернувся до новоприбулого підрозділу однієї з механізованих бригад ЗС України

Цикл навчання для підрозділу 92 окремої механізованої бригади триватиме 55 днів на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (МЦМБ).

Представники США, Британії та Канади

Специфікою цього циклу підготовки у порівнянні з попередніми, стане те, що МЦМБ повністю забезпечує навчальний процес власними інструкторами, а іноземці спостерігають, супроводжують та, за потреби, надають допомогу.

Інструктори з Литви та Польщі

Нагадаємо, що напередодні до центру прибула група інструкторів з Литви, , що складається з представників Драгунського батальйону механізованої бригади “Залізний вовк”.

Підготовка підрозділів ЗС України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки за програмою «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U) розпочалась 2015 року. Окрім інструкторів зі ЗС США, участь у підготовці українських військовослужбовців також беруть військові фахівці з Канади, Великобританії, Данії, Литви та Польщі.

2016 року українців тренували військові інструктори 76-ої піхотної бригади армії США зі штату Каліфорнія разом з інструкторами інших країн, а в 2017 році командування штабом місії перебрала бойова група 45-ої піхотної бригади Національної гвардії США (штат Оклахома).

В рамках міжнародної програми армії США, спрямованої на підготовку українських солдатів до бойових дій, за одну ротацію, в залежності від завдань, на Львівщині перебуває від 330 до 500 американських військовослужбовців зі штату Оклахома.

Загалом, з початку підготовки у 2015 році вишкіл у МЦМБ пройшли вісім батальйонів Збройних Сил України та три — Національної гвардії України, а це більше п’яти з половиною тисяч військовослужбовців.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: