Strong Europe, день 2: дуже крута фаза змагань – стрільба з пістолету

Сьогодні реально був веселий день. Дуже крута фаза змагань – стрільба з пістолету. Не думав, що колись почую щось подібне від себе, котрий постійно сміється з всіх цих чудаків з пістолетом на Ютуб, але це реально крута вправа.

Як це виглядає: по команді біжиш гублячи тапки на першу точку. Там береш магазин з трьома набоями, заряджаєш та стріляє стоячи по трьом падаючим мішеням. Тобто є по одному пострілу на мішень. Потім зкидуєш пусту магазин та біжиш до тругої точки, де повторюєш ці дії, але стріляєш вже сидячи з укриття.

Не втрачаючи темпу біжиш назад до танку. Застрибаєш у люк, хапаєш черговий магазин, тепер вже з шістьма набоями та робиш піу-піу по двом паперовим мішеням намагаючись вибити максимум балів.  Шляхом складних вирахувань та аналізу я прийшов до висновку, що це десь по 3 кулі на мішень. Виправте якщо шо. Так ось. Знову зкидуєш магазин та хапаєш забуті ласкавою феєю з сержантськими пагонами два короби на 840 патронів калібром 7,62-мм та біжиш до наступної точки де падаєш животом на землю, що знову трьома пострілами вразити три мішені, скидаєш магазин, хапаєш короба та несеш їх до наступного танку. Звідки з башти потрібно зробити ще 5 пострілів по наступній мішені.  Паперовій. Все.

Враховується у вправі і швидкість проходження всіх точок (перезарядка, перебіжки та інше), і точність стрільби. Потім в решті-решть виходить непогана емітація стресових умов – руки втомились, дихання збите, потрібно точно влучити та зробити це все швидко… Ну звісно і побратими ще криками підбадрюють тебе, куди ж без цього))

Загалом – дуже круто, драйвово та цікаво. Ну і звісно, що саме чудове, та це те що наші танкісти показали дійсно відмінні результати. Так що сподіваємось на максимум балів))


  • Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю