Strong Europe Tank Challenge 2018 – українці виступатимуть на танках Т-84

На початку березня ДП “Завод ім. Малишева” та ДП “Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова” готували чергову партію основних бойових танків Т-84 для передачі до Збройних Сил України, станом на сьогодні ці машини вже у підрозділі.

Ще минулого року стало відомо, що саме на цих танках братимуть участь в міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge 2018. Тому зараз на одному з загальновійськових полігонів танкісти 14 механізованої бригади, які за результатами минулорічних змагань визнані найкращими у Збройних Силах України, готуються до міжнародних змагань які відбудуться у травні.

Т-84 у складі 14 механізованої бригади Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Окрім танків також буде представлено і нове спорядження танкістів, мова йде про вогнетривкі костюми:

Танкість 14 бригади у нових костюмах Фото: Генеральний штаб ЗСУ

Основний бойовий танк Т-84 знаходиться на озброєнні Збройних Сил України. Він оснащений 125-мм гарматою з автоматом заряджання, яка, в тому числі, здатна вести вогонь керованими високоточними протитанковими ракетами із дальністю знищення цілей біля 5 км. Завдяки 1200-сильному двигуну майже 50-тоний Т-84 може розвивати швидкість до 70 км/год.

Т-84 у складі 14 механізованої бригади веде вогонь Фото: Генеральний штаб ЗСУ

За захист танку відповідає найсучасніший український динамічний захист та комплекс електроно-оптичної протидії від керованого озброєння.

 

 


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю