Сирія. Ситуація поблизу Ракки станом на 22 червня

Сирійська Демократична Армія продовжує бої проти ісламістів з “ІДІЛ” довкола та у самому місті Ракка. Бійцям СДА вдалось закріпитись у східних, де вони контролюють район Аль-Машалаб, та західних околицях міста.

 

Ситуація довкола міста Ракка станом на 22 червня

На заході міста бої точаться в районі аль-Берід, де просування СДА ускладнюється чисельними земляними насипами, які поробили бойовики “Ісламської Держави” аби ускладнити рух наступаючих сил антиіділівської коаліції.

 • На відміну від повільного просування у самому місті, південніше від Ракки на правому березі Євфрату, Сирійська Демократична Армія продовжує розширювати зайнятий плацдарм. Так вона вже майже взяла у кільце все місто.

  Пропагандиські канали “Ісламської Держави” виклали зображення, що демонструють знищення автомобіля СДА на південь від Ракки

  Також почали з’являтись і матеріали демонструючи жорстокість до полонених та загиблих бійців СДА з боку бойовиків ІДІЛ, що потрапили до полону чи були вбиті під час операції за Ракку.

  Між тим США продовжують постачання техніки для потреб Сирійської Демократичної Армії, з доступних наразі матеріалів – це військові вантажівки та інженерна техніка:

 •  


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] ми повідомляли раніше, Сирійська Демократична Армія продовжує наступ і на […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: