Травневе: відновлено пошкоджені будинки, електропостачання та транспортне сполучення

Чітка координація зусиль офіцерів групи Цивільно-військове співробітництво – CIMIC Збройних Сил України та органів місцевого самоврядування з працівниками ДТЕК Донецькобленерго та ДСНС м. Бахмут вдалося вдалось відновити транспортне сполучення та електропостачання у взятому під контроль населеному пункті Травневе,  повідомляє Цивільно-військове співробітництво – CIMIC

Транспортне сполучення із взятим під контроль Травневим Фото: прес-центр штабу АТО

Дорога від Травневого до ТОВ «Бахмутський аграрний союз» для переміщення робітників була полагоджена завдяки наданій допомозі останнього. Як наслідок поновлення дорожнього полотна, в даних населених пунктах розпочав курсувати автобус, який виїжджає о восьмій ранку з Травневого і о третій повертається. Автобус та всі супутні матеріали також забезпечили представники «Бахмутського аграрного союзу».

Доставлений потужний електрогенератор до селища Травневе Фото: прес-центр штабу АТО

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій України завезли у Травневе генератор потужністю 100 КВт. Завдяки цьому вже на двох вулицях Травневого відновлено електропостачання. Остаточно, третю і останню вулицю Травневого буде підключено до генеруючих потужностей найближчими днями, якщо не буде збройних провокацій з боку російсько-окупаційних військ.

 • Частково відновлене електропостачання у населеному пункті Фото: прес-центр штабу АТО

  Також силами і засобами підрозділу ДСНС України, що дислокується в н.п. Новолуганське, завершується робота по відновленню покрівлі дахів обстріляних російсько-терористичними військами домівок.

  6 грудня населений пункт Травневе вперше відвідали представники Управління ООН з координації гуманітарних питань та Продовольча та сільськогосподарська організація ООН.

  Основною метою візиту була оцінка поточної гуманітарної ситуації у населених пунктах та з’ясування першочергових потреб їхніх мешканців.

  Ковдри та будівельні матеріали доставлені ООН до Травневого Фото: прес-центр штабу АТО

   

 • Разом із Управлінням ООН з координації гуманітарних питань населений пункт відвідали представники громадської організації Гуманітарна місія «Проліска», які роздали місцевим мешканцям ковдри та продуктові набори – базові речі,у задоволенні яких цивільному населенню російсько-окупаційні війська чинили всілякі перешкоди.

   


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] 100 КВт. Завдяки цьому вже на двох вулицях Травневого відновлено електропостачання 8 […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: