Тривають змагання на звання кращого взводу України

На полігоні 1-ї окремої танкової бригади Сухопутних військ ЗС України у смт. Гончарівське, що на Чернігівщині, триває конкурс на кращий танковий взвод України, що наступного року буде представляти Україну на міжнародних змаганнях Strong Europe Tank Challenge – 2019 у Німеччині.

 

У цих змаганнях беруть участь танкісти:

 •  30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького,
  24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила
  57-ї окремої мотопіхотної бригади
  17-ї окремої танкової Криворізької бригади
  25-ї окремої Дніпропетровської повітрянодесантної бригади
  95-ї окремої Житомирської десантно-штурмової бригади
  36-ї окремої бригади морської піхоти
  Національної Гвардії України

  Структура та зміст цьогорічних конкурсних змагань максимально наближені до тих, які були на ІІІ Міжнародних змаганнях НАТО «Сильна Європа — 2018» (Strong Europe Tank Challenge 2018).

  Стрільби танків під час змагань Фото: Національна Гвардія України

  Програма змагань передбачає водіння «залізних ведмедів», виклик вогню артилерії, снайперську стрільбу з танків, танкову карусель та розвідку цілей. Також до програми змагань включено медичну евакуацію та стрільбу з штатної зброї, а саме пістолета ПМ.

  У перші дні конкурсу учасники змагалися у стрільбі з пістолета ПМ та подоланні смуги перешкод, під час якої учасники у складі взводів демонстрували вміння переносити тривалі фізичні навантаження на швидкість.

 • Танки Т-80 десантників під час змагань Фото: Сухопутні війська ЗС України

  В третій день змагань учасники мали змогу продемонструвати міць своїх «залізних ведмедів» під час вправи «танкова карусель» (під час якої відбувається постійна зміна положення танку на місцевості в межах опорного пункту з метою забезпечення живучості та ускладнення противнику ведення прицільного вогню у відповідь). Найкраще це вдалося представникам 25-ї окремої повітрянодесантної бригади.

  Стрільби – один з етапів змагань Фото: Сухопутні війська ЗС України

  Проте наступного дня картина змінилася радикально. За результатами вправи «розвідка цілей та виклик вогню артилерії» загальнокомандний рейтинг турніру очолили танкісти з 17-ї окремої танкової бригади та 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького Сухопутних військ ЗС України.

  Представники 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Десантно-Штурмових військ ЗС України, що були лідерами змагань змістились на четверту позицію.

  Танк Т-64БВ під час змагань

  Команда Національної гвардії України посіла 2-ге місце у снайперській стрільбі з основної гармати, а також у естафеті, де команди змагались на швидкість із навантаженням. Почесне третє гвардійці посіли у таких видах як танкова карусель, розвідка цілей, взаємодія із підрозділами та евакуація пораненого.

   

 • Далі на учасників очікує проведення бойової стрільби взводів.

  За матеріалами прес-служб Сухопутних військ ЗС України та Національної Гвардії України


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю