U-155 РК “Придніпров’я” відремонтовано

У Севастополь з Миколаєва після проведення планового ремонту на ПАТ “Чорноморський суднобудівний завод”, сьогодні, 2 лютого,  повернувся ракетний корвет Військово-Морських Збройних Сил України “Придніпров’я”.

Корабель під командування капітана 3 рангу Анатолія Хапова успішно виконав поставлені перед ним завдання на період ремонту і переходу до місця постійної дислокації. В непростих погодних умовах плавання екіпаж продемонстрував високий професіоналізм і належну морську виучку.

Перед  тим, як “Придніпров’я” залишив межі підприємства,  капітан 3 рангу Анатолій Хапов на знак подяки вручив представникам керівництва заводу традиційне фото корабля.

За інформацією начальника управління експлуатації і судноремонту Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України капітана 1 рангу Михайла Токаря, під час докового ремонту відновлено обшивку корпуса, відремонтовані гвинто-рульовий комплекс, донна арматура корабля тощо.

— Підприємство виконало свою роботу, вихід з ремонту «Придніпров’я» є черговим свідченням нашої плідної взаємодії з миколаївськими корабелами, – зазначив капітан 1 рангу Михайло Токар. – Ближчим часом, з остаточним завершенням відновлення технічної готовності,  “Придніпров’я”  продовжить виконувати завдання у складі бойового ядра ВМС України. В командуванні флоту впевнені, що заводчанами успішно буде завершено ремонт і інших кораблів, – додав офіцер.

— Для нас основний пріоритет – якість виконаних робіт. Ми зобов’язані віддати українським морякам кораблі добре відремонтованими, і з цим завданням, я впевнений, чорноморці впораються гідно, — зазначив генеральний директор ПАТ “Чорноморський суднобудівний завод” Валерій Калашников.

Як повідомлялося, у жовтні минулого року на “Чорноморському суднобудівному заводі” завершено комплексний ремонт корабля «Переяслав». На сьогодні на підприємстві закінчується ремонтн великого десантного корабля “Костянтин Ольшанський” та середнього десантного корабля “Кіровоград”.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


    Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю