У Хізбалли помічені танки Т-90 російського виробництва

Час читання: 1 хвилина

Під час наступу союзного до уряду Асада угрупування “Хізбалла”, яке визнане в багатьох країнах як терористична організація,  були помічені танки російського виробництва моделі Т-90.

Т-90 у Хізбалли

“Хізбаллу” визнано терористичною організацією урядами Ізраїлю, Канади, Бахрейну, Єгипту та США, в останній нещодавно проти країн які підтримують цю організацію було запроваджено ряд нових санкцій. В березні минулого року Ліга арабських держав визнала Хізбаллу терористичною організацією.

Т-90 у Хізбалли

Окрім того у США на низку підприємств з РФ запропоновано накласти нові санкції, зокрема вказується і виробник танків Т-90 – “Уралвагонзавод”, чи пов’язані вони з поставками озброєння угрупуванню Хізбалла – невідомо.

Також нагадаємо, що в одному з пропагандиських сюжетів минулого року, російські військові або найманці однієї з приватних військових компаній росіян, були помічені з патчами(нашивками) цієї організації, ідентифікувати саме як росіян дозволяє патч російською “Роджер”:

Оригінальне відео:


 • Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. Andrej Lajzans 6 Листопад, 2017 at 10:37 -

   Яка ще кАмпанія? Компанія, якщо йдеться про фірму/організацію. але кАмпанія – якщо йдеться про якусь, скажімо, військову операцію у даному випадку

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: