У Литві на міжнародних навчаннях “Hunter 2017” переймають українських досвід.

Час читання:1 хвилина

6 жовтня розпочались спільні військові маневри “Hunter 2017” литовської армії за участі військових Німеччини та Норвегії, які входять до багатонаціонального батальйону сил НАТО, повідомляє Міністерство оборони Литви.

“Hunter 2017” проводиться щорічно починаючи з 2010 року. Цього року у навчаннях вперше відпрацьовують боротьбу з танками та бойовими машинами з бойовими стрільбами з ПТРК та гранатометів.

БМП “Мардер” Бундесверу, що під час навчань виконує роль ворожої бойової машини

На військових навчаннях присутні два українські офіцера, що діляться досвідом з партнерами по застосуванню протитанкових ракетних комплексів під час бойових дій на Донбасі проти російсько-терористичних військ.

 • Стрільба з ПТРК з укриття

  Загалом у маневрах буде задіяно більше 600 військовослужбовців.

  Один з етапів навчань

  До багатонаціональної групи НАТО у Литві, що базується в Руклах, також входять бельгійські, нідерландські та люксембурзькі військові. Підрозділ інтегрований у механізовану бригаду литовської армії “Залізний вовк”, яка дислокується у Руклі. У наступному році до багатонаціональної групи у Литві приєднаються чеські, хорватські та французькі війська.

  Багатонаціональні бази НАТО у Балтії

  Розгортання цієї та ще 3-х таких груп стало результатом Варшавського саміту НАТО який відбувся у 2016 році. За його результатами було прийнято створити багатонаціональні групи із загальною чисельністю близько 4.5 тис осіб, з дислокацією в країнах Балтії та Польщі


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


 • Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: