У проекті бюджету на 2018 рік для Міністерства оборони передбачено 83 млрд гривень

Кабінет Міністрів України пропонує Верховній Раді спрямувати на діяльність Міністерства оборони 83,3 млрд грн, про це йдеться в проекті державного бюджету на 2018 рік, зареєстрованому у Верховній Раді 15 вересня 2017 року за №7000.

З них 16,36 млрд грн передбачається виділити на закупівлю та модернізацію озброєння і військової техніки. Для забезпечення діяльності Збройних сил України та підготовку військ у 2018 році пропонується спрямувати 60 млрд грн.

Окрім того на будівництво житла для військових пропонується передбачити 826 млн грн.

 • На медичне лікування, реабілітацію та санаторне забезпечення особового складу ЗСУ, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни – 2,38 млрд грн.

  Також на підготовку військових фахівців у вищих навчальних закладах, підвищення кваліфікації та перепідготовку військових спеців і державних службовців, початкову військову підготовку і патріотичне виховання молоді – 2,85 млрд грн.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] “The draft budget for 2018 for the Ministry of Defense provides for 83 billion hryvnia (CAN$ 3… – “Financing for National Guard to be raised by UAH 238 mln (CAN$ 11.2 million) in 2018” […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: