У разі війни в Латвії громадяни будуть зобов’язані допомагати військовим країни

Час читання:1 хвилина

Громадян Латвії хочуть законодавчо зобов’язати в разі війни допомагати військовим НАТО, передає Інтерфакс-Україна

Відповідно до поправок до закону про національну безпеку в разі війни або вторгнення робота державної системи оборони спирається на принципи всеосяжної оборони.

В новому пункті закону говориться, що кожен громадянин Латвії зобов’язаний протистояти агресору всіма доступними засобами, надавати необхідну підтримку Національним збройним силам, органам і установам держуправління, збройним силами НАТО або ЄС і їхніх відокремлених підрозділах, йдеться в документі.

Також кожен громадянин відповідно до закону зобов’язаний виконувати вимоги мобілізації та завдання відповідальних органів, проявляти громадянський спротив, відмовлятися від співпраці з незаконною владою і озброєними підрозділами агресора, від участі в незаконних виборах і референдумах.

Громадяни мають право підтримувати рух опору і його учасників, усіма можливими засобами противитися незаконній владі і збройним підрозділам агресора, займатися саботажем і шкідництвом з метою нанесення шкоди агресору. Також громадяни мають право на збройний опір, дотримуючись норм міжнародного права.

Поправки повинні бути ще розглянуті урядом і прийняті сеймом.


Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


  • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  • Авторизація
    *
    *
    Генерація паролю
    %d блогерам подобається це: