У Рівному створено частину НГУ

У місті Рівному було створено першу в області військову частину Національної гвардії України, повідомляє прес-служба НГУ

Військова частина 3055 була створена на базі 3 батальйону 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Раніше військова частина з таким номером дислокувалася у місті Євпаторія. Після анексії Криму вона була виведена з окупованої території.

23 серпня на плацу, на разі вже колишнього батальйону бригади, було оголошено наказ Командувача Національної гвардії України генерал-полковника Юрія Аллєрова, про створення військової частини Нацгвардії та призначення командиром частини підполковника Сергія Гайдука. На урочистості з нагоди створення частини прибули представники місцевих органів влади, взаємодіючих органів та ветерани.

 • «Сьогодні, по суті, ваш День народження, – звернувся до присутніх начальник патрульної поліції Рівненської області старший лейтенант Сергій Мерчук, – і в цей день хочеться бажати лише легких стартів».

  Новостворена військова частина буде у складі 2 Галицької бригади Національної гвардії України, управління якої знаходиться у місті Львові.

  «На неї будуть покладені завдання з охорони громадського порядку, конвоювання підсудних, засуджених та охорони державних установ. Окрім того плануються введення роти з охорони громадського порядку у місті Сарни», – розповів представникам ЗМІ заступник командира 2 Галицької бригади по роботі з особовим складом полковник Олександр Задворний.

  Також під час урочистостей були нагороджені кращі військовослужбовці.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Tags:
  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю