У США завершились армійські випробування JLTV

Як повідомляє ArmyRecognition у США було успішно завершено повний цикл випробування бойових машин Joint Light Tactical Vehicle (JLTV).

Випробування проходило 39 бойових машин у двох модифікаціях JLTV, з яких 18 тестувались у Корпусі морської піхоти США та 21 у Збройних силах США.

L-ATV на випробуваннях у Литві. Фото міністерства оборони Литви

Перші серійні зразки бойових машин Joint Light Tactical Vehicle (JLTV) почали надходити до американської армії у 2016 році. JLTV – є адаптованою бойовою машиною L-ATV (Light Combat Tactical All-Terrain Vehicle) до умов тендеру який був завершений у 2015 році на заміну автомобілів HMMWV. L-ATV були розроблені компанією Oshkosh Defense у 2011 році на базі всюдиходу Oshkosh M-ATV класу MRAP (Mine resistant ambush protected).

 • Oshkosh L-ATV – бойова машина вагою 6,4 тонни з адаптивною підвіскою, що має базове бронювання дозволяюче захистити екіпаж від вогню зі стрілецької зброї середніх калібрів, а також підриву мін та фугасів. Машину можливо десантувати на парашутних системах та переведення по повітрю у тому числі в тому числі на зовнішній підвісці гелікоптерів. Випускається у варіантах на два та чотири місця.

  Нагадаємо, що Литва веде перемовини зі США про закупівлю бронеавтомобілів L-ATV для своєї армії. У разі успішних домовленостей ця країна може отримати близько 200 цих бойових машин.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю