У США збільшили фінансування на стеження за Росією та Іраном

Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США в минулому році перерозподілило свої кошти і направило їх на стеження за Росією і Іраном.

Про це повідомляє УНН з посиланням на The Wall Street Journal.

Таку заяву зробила глава відомства Джина Хаспел.

 • За її словами, це сталося після багаторічного відставання, яке виникло через те, що агенти ЦРУ акцентувались на боротьбі з тероризмом після терактів у вересні 2001 року.

  “У нас ще багато роботи в цьому напрямку, але ми добиваємося значного прогресу”, – сказала глава ЦРУ.

  Хоча агенти ЦРУ будуть як і раніше зосереджені на контролі за погрозами з боку терористичних угруповань “Ісламська держава” і “Аль-Каїда”, Хаспел дала зрозуміти, що агентство поставило пріоритет на зовнішніх ворогів американського уряду, що знаходяться в Москві, Тегерані і Пхеньяні.

  Колишні співробітники розвідки і дипломати США заявили газеті, що зниження контролю ЦРУ за Росією після подій 11 вересня 2001 року могли привести до нездатності агентства передбачити “втручання” Москви в президентські вибори в 2016 році, а також в справи України в 2014 році.

  У березні цього року Міністерство фінансів США створило всередині управління по боротьбі з тероризмом і фінансової розвідки шість нових підрозділів. Вони стежитимуть за Росією, КНДР, Іраном, “Ісламським державою”, криптовалютою, а також правами людини і корупцією.

 • У лютому стало відомо, що Міненерго США заборонило своїм співробітникам брати участь в програмах, які фінансуються Росією, Північною Кореєю, Іраном і Китаєм. Працівники, які візьмуть в них участь, повинні будуть або відмовитися від цього або звільнитися з міністерства.


  Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю