У Старичах відкрився центр імітаційного моделювання

Сьогодні у 184 Навчальному центрі у Старичах за участі військових аташе іноземних країн відбулось відкриття центру імітаційного моделювання. Всі урочистості проходили у навчальному корпусі відділення імітаційного моделювання.

Окрім будівництва корпусу також було проведено роботи з відновлення містечка “Інженерне” у навчальному центрі, де відбуватиметься практичне відпрацювання тактичних дій із використаннями системи MILES.

Також був продемонстрований один із елементів навчання у центрі – відпрацювання взаємодії через мультимедійні засоби у відділені імітаційного моделювання:

 • Окрім моделювання різного роду тактичних ситуацій також у ньому будуть відпрацьовуватись практичні дії у системі MILES, бригадний комплект якого був закуплений в рамках технічної допомоги від США.

  Інформацію про його закупівлю США для української армії під час відвідин навчального центру Командування підготовки 7-ї Армії США(Графенвер, Німеччина) вперше сказав радник Міністра оборони України Юрій Полторак.

  Система MILES (Multiple Integrated Laser Engagement System) дозволяє імітувати пряме бойове зіткнення, в тому числі за участі бойової техніки. Для Збройних Сил вона не нова, ще у 2011-12 роках її отримала 30 механізована бригада та 95 бригада ВДВ. Але тоді у їх користування надійшли батальйонні комплекти у 260 та 258 штук відповідно.

 •  


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] за участю військових аташе іноземних держав, повідомляє «Український мілітарний портал», передає […]

  2. […] це повідомляє «Український мілітарний […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: