У вересні “Океан” отримає нового власника

Голова Комітету Асоціації правників України Ірина Сербін повідомила у себе на сторінці у Facebook, що відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» відбудеться продаж Цілісного майнового комплекс ПАТ МСЗ Океан Стартову ціну визначено за сумою всіх кредиторських вимог, які складають понад 1,8 млрд. гривень. З цієї суми понад 91 млн. грн – заборгованість по заробітній платі.

Відкритий аукціон заплановано на 21 вересня 2018 року, на 10-00.

Місцем проведення аукціону визначено приміщення ПАТ МСЗ «Океан», що знаходиться за адресою: місто Миколаїв, Корабельний район, Заводська Площа, 1, Адміністративно-лабораторний корпус ПАТ МСЗ «Океан» (Центральний вхід з Заводської Площі.

 • Нагадаємо, що з 2012 року завод перебуває у складному фінансовому становищі, а 1 листопада 2013 року Господарський суд Миколаївської області визнав публічне акціонерне товариство «Миколаївський суднобудівний завод «Океан» банкрутом і відкрив ліквідаційну процедуру.

  Миколаївський суднобудівний завод «Океан» — українське суднобудівне підприємство в Миколаєві. Він був створений в 1951 році.

  1972 року введено в експлуатацію один з найбільших в Європі сухий док, запущено другу технологічну лінію для будівництва великотоннажних суден.

  Станом на сьогодні підприємство оснащене сучасними виробничими потужностями, поставленими відомими у всьому світі компаніями. За 45 років існування підприємства тут побудовано близько 400 різних суден сумарною водотоннажністю понад 3,6 млн тонн.


 • Працюємо для Вас. Підтримати Мілітарний можна через карту ПриватБанку: 5168 7422 1101 4877

  Також підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegram


 • Редакція Українського мілітарного порталу. З пропозиціями та зауваженнями пишіть нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю