У Верховній Раді хочуть передати склад Збройних Сил приватній компанії

Волонтер та громадський активіст Роман Донік у себе на сторінці опублікував інформацію про наміри групи депутатів з Комітету Верховної ради України з питань національної безпеки та оборони розформувати військовий арсенал Міністерства оборони у Чуднові, а боєприпаси, що там знаходяться списати та передати приватній компанії “ТАСКО”.

За опублікованою інформацією цю ідею лобіюють народні депутати Пашинський та Вінник, але на рівні узгодження з відповідальними особами це рішення було заблоковано Начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України Віктором Муженко. Причина блокування очевидна – майно та територія є власністю Збройних Сил, що ведуть бойові дії і вилучення боєприпасів – неприйнятне.

 • У зв’язку з останніми подіями у Збройних Силах відбувається розсозередження зберігання боєприпасів, тому цей склад та територія необхідні для виконання цього важливого рішення. А зі збільшенням фінансування Міністерства оборони передбачено матеріальні кошти на його відновлення.

  Але попри це, за словами Доніка, намагаються провести рішення передачі складів змістивши Начальника Генерального штабу.


  Підписуйтесь на наші сторінки у Facebook та Twitter. Також долучайтесь до нашого каналу у Telegam


 • Щодо роботи порталу пишіть Ваші побажання та зауваження нам на пошту: mail.milinua@gmail.com


  Коментар

  1. […] Donbas” – “Detonation in Vinnitsa ammunition warehouses continues” – UKR politician: time to privatize ammo storage? (UKR MoD portal, in Ukrainian) – “Volunteer Donik: People’s Deputy Vinnik clogs up the commanding thresholds, […]

  Авторизація
  *
  *
  Генерація паролю
  %d блогерам подобається це: