fbpx
«Антонов» розробляє стратегічний БПЛА

«Антонов» розробляє стратегічний БПЛА

«Антонов» БПЛА ОПК

Державне підприємство «Антонов» на Міжнародному авіакосмічному салоні “АВІАСВІТ – ХХІ” представило макет стратегічного безпілотного літального апарату .

Технічні характеристики:

Довжина: 13,09 метрів
Розмах крила: 24,63 метрів
Висота: 4,45 метрів
Злітна маса: 6000 кг
Максимальна вага цільового навантаження: 1400 кг
Максимальний запас пального: 2700 кг

Двигуни:
Тип: Модифікація ТВД АФ-450
Потужність: 2х750 к.с.
Крейсерська швидкість: 310-420 км/год
Крейсерська висота: 12200 метрів

Тривалість робочого польоту на крейсерській висоті: 24 години

Подібні безпілотні літальні апарати призначені для патрулювання, розвідки, спостереження, здійснення вогневої підтримки наземних сил, а також у цивільних цілях.

БАК розробки ДП "АНТОНОВ"

До уваги ЗМІ!Завтра о 12:30 на VI Міжнародній науково практичній конференції "Проблеми координації воєнно технічної та оборонно промислової політики в Україні. Перспективи розвитку озброєння та військової техніки", яка відбудеться на Міжнародному авіакосмічному салоні Авіасвіт-XXI,з доповіддю про сучасні програми «АНТОНОВ» у напрямку створення безпілотних авіаційних комплексів виступить директор програми Воробйов М.М. Після завершення доповіді о 13:30, на експозиції ДП «Антонов» на стенді 3 Е-81, відбудеться брифінг для ЗМІ за його участю.

Posted by Антонов on Monday, 8 October 2018

Це вже другий відомий зразок безпілотного літального апарату, що розробляється на «Антонов». До цього держпідприємство представляло перспективний мобільний тактичний безпілотний авіаційний комплекс (ТБпАК), шифр «Горлиця».

Перспективний мобільний тактичний безпілотний авіаційний комплекс шифр «Горлиця»

ТБпАК призначений для ведення повітряної оптико-електронної розвідки, вдень та вночі, в простих та складних метеоумовах, передачі на командний пункт бригади (батальйону) розвідувальної інформації про цілі (об’єкти) супротивника для забезпечення ефективного застосування механізованих (танкових) бригад, дивізіонів ракетних військ та артилерії, а також ескадрилій армійської авіації Сухопутних військ.

«Горлиця» вже успішно здійснила демонстраційний політ


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Антонов» БПЛА ОПК