fbpx
Відбулось випробування ракети SM-3 Block IIA системи ПРО

Відбулось випробування ракети SM-3 Block IIA системи ПРО

Raytheon ОПК ППО та ПРО Ракетобудування США Японія

США вдруге успішно випробували нову ракету ПРО (протиракетної оборони), призначену для боротьби з бойовими ракетами середнього радіусу дії, повідомляє Defense News.

Тест відбувся 26 жовтня у Тихому океані.

В операції взяв участь ескадрений міноносець John Finn, торік введений до складу ВМС США. Він виявив і перехопив ракету-мішень, пущену з західного узбережжя Гаваїв.

В американському військовому відомстві цей результат назвали «ключовим моментом» у розвитку американської протиракетної оборони.

Відео пусків:

Ракета SM-3 версії Block IIA розробляється з 2006 року компанією Raytheon за програмою фінансування США та Японії. Вона покликана замінити попередні модифікації SM-3. Новинка має більший кінетичний перехоплювач, нову сенсорну апаратуру, високі можливості з дискримінації помилкових цілей, а також збільшену дальність і швидкість ураження. Вона знищує мішень не в результаті підриву, а шляхом фізичного зіткнення з нею. Швидкість польоту протиракети становить 4,5 кілометра на секунду. Радіус дії – 2700 кілометрів.

SM-3 версії Block IIA буде встановлена як на морські, так і на наземні платформи ПРО Aegis Ashore, у тому числі на території Румунії, Польщі, а також Японії, яка стурбована ракетно-ядерною програмою КНДР.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Raytheon ОПК ППО та ПРО Ракетобудування США Японія