fbpx
Відкрито Зал пам’яті українських військових

Відкрито Зал пам’яті українських військових

Втрати ЗСУ

Сьогодні, 14 жовтня, відбулася церемонія відкриття Меморіального комплексу вшанування пам’яті військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, світовий мир та порядок.

Про це повідомляє Ukrainian Military Pages

Меморіальний комплекс, якій також має назву «Зала пам’яті» розташований на території Міністерства оборони України, має два входи – з території Міноборони та з вулиці.

На території комплексу розташовані: зала із книгою пам’яті загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, стела із дзвоном пам’яті та плац для проведення урочистих та церемоніальних заходів.

Відсьогодні, кожного дня, будуть поіменно згадуватися воїни ЗСУ, що загинули цього дня починаючи з 1992 року у боях за Україну або у миротворчих місіях, після кожного прізвища битиме дзвін пам’яті. Лише кілька днів на рік він мовчатиме – зараз їх 32 …

На першій церемонії вшанували пам’ять Рибака Михайла Володимировича, бійця 51-ї окремої механізованої бригади, який загинув 14 жовтня 2014 року.

Меморіальний комплекс створено за сприяння та ініціативи Президента України — Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України Петра Порошенка.

Проект Комплексу підготовлено Центральним проектним інститутом Міністерства оборони України та побудовано військовослужбовцями Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України.

Дзвін пам’яті виготовлено на пожертви небайдужих громадян.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Втрати ЗСУ