fbpx
Відповідальну за зведення опорних пунктів на Донбасі звинувачують у корупції

Відповідальну за зведення опорних пунктів на Донбасі звинувачують у корупції

Будівництво Донбас Корупція

Стосовно колишньої начальниці управління капітального будівництва однієї з обласних державних адміністрацій в Західному регіоні скеровано до суду обвинувальний акт, щодо її причетності до розкрадання 2 млн гривень, виділених на облаштування бліндажів в зоні ООС.

Про це повідомляє прес-служба Національного антикорупційного бюро

Посадовець обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України («Зловживання владою або службовим становищем»).

За версією слідства, обвинувачена внесла зміни до проектно-кошторисної документації із зведення опорних пунктів (бліндажів) на території проведення АТО (ООС) в Донецькій області, в результаті чого підрядники збудували взводні опорні пункти з матеріалів, які з військової точки зору, не придатні для цього типу споруд.

Вказані дії посадовця завдали збитків Міністерству оборони України на загальну суму понад 2 млн грн.

Розслідування вказаних фактів розпочато детективами НАБУ у листопаді 2017 року після передачі справи з військової прокуратури за підслідністю до НАБУ.

Нагадаємо, що в зоні проведення військової операції на Донбасі впродовж 2015-го року було побудовано близько 300 опорних пунктів на другій лінії оборони. Фінансування було здійснено Кабінетом Міністрів України, реалізація будівництва була покладена на обласні державні адміністрації всієї України.

У 2017-у році на зловживаннях при будівництві опорних пунктів на Донбасі було затримано колишнього заступника голови Запорізької ОДА.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Будівництво Донбас Корупція