Військово-морські сили України ремонтують корвети!

Військово-морські сили України ремонтують корвети!

A500 «Донбас» A830 «Корець» ВМС України Р153 "Прилуки" Судноремонт Флот

Корвети Луцьк та Хмельницький Військово-морських сил ЗС України сьогодні ввечері прибули до Севастополя для проходження ремонту і подальшого повноцінного введення до строю.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Так, корвет Хмельницький буде поставлений на плановий доковий ремонт до плавдоку ПД-51.

В ході робіт буде очищено підводну частину корпусу,  відремонтовано валолінію, підшипники  і гвинти, очищено і пофарбовано ланцюги якорів та іншої забортної арматури.

Корвет Луцьк пройде аналогічний доковий ремонт, заміну головної РЛС Фрегат-МА та інший поточний ремонт вузлів і систем корабля. Як відомо, корвет Луцьк один із самих молодих кораблів ВМС України, та вже довчий час був неходовим та потребував серйозного ремонту внітрішніх систем (ГАС та РЛС які постраждали після пожежі на кораблі у 2006 році). Після ремонту корвет почне планову підготовку до Середземноморського бойового походу в рамках “Активних зусиль” що відбудеться наприкінці цього року і триватиме близько 45 діб.

Нагадаємо, що цього року у Військово-морських силах України було проведено ремонт фрегата Гетьман Сагайдачний, корабля управління Донбас, ракетного корвета Придніпровя, ракетного катера Прилуки, малого морського танкера Фастів, а зараз триває ремонт водоналивного танкера Судак і морського буксира Корець.

A500 «Донбас» A830 «Корець» ВМС України Р153 "Прилуки" Судноремонт Флот