fbpx
В миколаївських морпіхів триває бойова підготовка

В миколаївських морпіхів триває бойова підготовка

36 Бригада МП Командування морської піхоти навчання

Особовий склад 36-ї окремої бригади морської піхоти продовжує навчання, вдосконалюючи навички та вміння.

Про це повідомляє Український мілітарний портал

Так нещодавно морські піхотинці провели навчання з елементами десантування та ведення розвідувальних дій на відповідній місцевості.

Морські піхотинці продовжують вдосконалювати навики та вміння.

ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ ДІЇ ПІДРОЗДІЛІВ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ! Особовий склад 36 окремої бригади морської піхоти продовжує навчання, вдосконалюючи навички та вміння. Десантування та ведення розвідувальних дій на відповідній місцевості, штурм будівель, зачистка місцевості тощо.З поставленими завданнями – впорались! Працюємо далі! #ВірніЗавжди#ШтормовіБерети

Gepostet von Командування морської піхоти ВМС ЗСУ / Ukraine marine corps command am Freitag, 18. Januar 2019

Цього року морські піхотинці з 503-го батальйону морської піхоти 36-ї бригади проведуть спільно з авіацією Великої Британії спільні військові маневри WARRIOR WATCHER-2019. По організації цих навчань вже було проведено спільний брифінг, під час якого обговорили порядок навчань, кількість учасників з обох сторін, місце проведення, організацію та забезпечення всього процесу планування та практичної складової навчань.

Нещодавно стало відомо про отримання на озброєння 36-ї бригади новітніх українських протитанкових ракетних комплексів “Стугна-П”.

Наприкінці листопада у Миколаєві завершилися курси лідерства для сержантів морської піхоти Військово-Морських Сил ЗС України. Захід проходився за участі інструкторів Корпусу морської піхоти Сполучених Штатів Америки.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

36 Бригада МП Командування морської піхоти навчання