fbpx
В Польщі створюють кібервійська

В Польщі створюють кібервійська

Балтія Кібербезпека Польща Сусіди

Польське Міністерство національної оборони закінчує роботу над створенням військ оборони кіберпростору.

Про це повідомив очільник міністерства Маріуш Блащак при нагоді підсумків трьох років праці оборонного відомства, інформує Польське радіо

Одним з нових проектів є військові сили, які захищатимуть кіберпростір. Міністр підкреслив, що кібербезпека належить до головних викликів сучасності.

«Це – наша відповідь на загрозу в цій сфері, що зростає з кожним днем. Ми також консолідуємо установи, які підлягають Міністерству національної оборони, відповідальні за кібербезпеку. До таких дій нас зобов’язано рішенням саміту НАТО у Варшаві», – сказав міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак.

Саміт Північноатлантичного альянсу в польській столиці відбувся 2015 року. Польща зобов’язалася створити військові сили, яких завданням буде запобігати кібератакам і відбивати їх. Створення війська такого типу враховано в новій програмі розвитку збройних сил.

За словами Маріуша Блащака, протягом останніх трьох років керівництво Міністерства національної оборони та Збройних сил прийняло ряд зламних рішень, які вивели польську армію «з ери маразму». Як сказав міністр, завдяки його зусиллям та зусиллям його попередника, Антоні Мацєревича, за цей час зроблено більше, ніж протягом восьми років правління коаліції Громадянська платформа – Польська селянська партія.

«Ми довели, що ставимося до війська пріоритетно, бо знаємо, що сильна армія – це фундамент розвитку цілої держави», – зазначив міністр Маріуш Блащак.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Балтія Кібербезпека Польща Сусіди