В Україні створено Навчальний центр Морської охорони

В Україні створено Навчальний центр Морської охорони

ДПСУ Морська охорона Навчальний центр Морської охорони ДПСУ Реформа Флот

На базі Навчально-тренувального загону морської охорони у місті Ізмаїл створено Навчальний центр Морської охорони Держприкордонслужби України.

Про це повідомляє прес-служба Державної прикордонної служби України

В порівнянні із загоном у Навчальному центрі збільшено потужність у 2 рази, є унікальний викладацький склад із фахівців, що проходили службу у лавах морських прикордонників та добре знають морську справу.

Програма підготовки фахівців Навчального центру зорієнтована на запити Морської охорони, враховуючи виклики та загрози сучасності, спираючись на досвід та стрімкий розвиток міжнародних інституцій у морській галузі.

У центрі постійно проводяться міжнародні тренінги із обміну досвідом найрізноманітніших напрямків діяльності – від оглядової роботи до управління маломірними плавзасобами – із колегами з Молдови, Румунії, Польщі, Туреччини та інших країн.

«В рамках реформування Морської охорони проводиться змістовна, практична трансформація всієї системи охорони морських та річкових кордонів. І починаємо ми з людей, з підготовки якісних фахівців. Саме тому, на базі навчально-тренувального загону розгорнуто Навчальний центр Морської охорони із перспективою зростання від підготовки молодшого персоналу за всіма морськими спеціальностями аж до виучки офіцерських кадрів Морської охорони», – зазначив начальник Регіонального управління морської охорони контр-адмірал Олег Костур.

Перший випуск слухачів, які розпочинали навчання у навчально-тренувальному загоні, але зможуть називатися випускниками Навчального центру Морської охорони, відбудеться вже на початку 2019 року. Тоді ж і пройде набір перших курсантів в абсолютно новому статусі.

Раніше стало відомо, що в Ізмаїлі буде створено Загін Морської охорони ДПСУ в складі регіонального управління Морської охорони.

ДПСУ Морська охорона Навчальний центр Морської охорони ДПСУ Реформа Флот