fbpx
До Збройних Сил надійшла партія “Ураганів”

До Збройних Сил надійшла партія “Ураганів”

БМ-27 «Ураган» ЗСУ ОПК РСЗВ Шепетівський ремонтний завод

ДП “Шепетівський ремонтний завод”завершив ремонт чергової партії 220-мм реактивних систем залпового вогню “Ураган”.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому

Бойові машини вже передані Збройним Силам України.

Під час ремонту завод повністю відновив всі вузли та агрегати РСЗВ “Ураган” та успішно завершив приймально-здавальні випробування у присутності замовника.

РСЗВ “Ураган” є однією із найбільш далекобійних та потужних реактивних систем залпового вогню, що стоять на озброєнні Збройних Сил України. За 20 секунд “Ураган” може зробити повний залп з 16 реактивних снарядів, який гарантовано уразить цілі на дальності до 35 км.

Для переведення системи з похідного у бойове положення необхідно лише три хвилини. Це у поєднанні зі високомобільним шасі 8х8 , дозволяє оперативно переміщуватись на позицію, завдавати удару по противнику та уникати вогню у відповідь.

ЗСУ отримали нову партію відремонтованих реактивних систем залпового вогню «Ураган». Це – одна із найбільш далекобійних та потужних реактивних систем залпового вогню, що стоять на озброєнні наших військових.За 20 секунд «Ураган» може зробити повний залп з 16 реактивних снарядів, який гарантовано уразить цілі на дальності до 35 км.Продовжуємо зміцнювати обороноздатність української армії!#НоваАрмія

Gepostet von Петро Порошенко am Montag, 22. Oktober 2018

Широкий спектр реактивних снарядів для “Урагану” дозволяє знищувати живу силу, неброньовану, легкоброньовану і броньовану техніку, підрозділи протиповітряної оборони та артилерії, командні пункти, вузли зв‘язку та інші важливі об‘єкти противника.

ДП “Шепетівський ремонтний завод” проводить науково-експериментальні роботи по заміні базового шасі РСЗВ “Ураган” на шасі вітчизняного виробництва та встановлення на РСЗВ “Ураган” сучасної системи управління вогнем.

На минулорічній виставці “Зброя та безпека – 2017” АвтоКрАЗ представляв бойовий комплекс РСЗВ у складі повнопривідного автомобіля КрАЗ-63221 і артилерійської частини – реактивної системи залпового вогню калібром 220 мм  9К57 «Ураган». Більш детально про нього можна ознайомитись у матеріалі.

БМ-27 «Ураган» ЗСУ ОПК РСЗВ Шепетівський ремонтний завод