fbpx
Естонія обрала нову гвинтівку для армії

Естонія обрала нову гвинтівку для армії

Heckler & Koch Lewis Machine & Tool Company (LMT) SIG Sauer Автоматична зброя Балтія Естонія Закупівля озброєння

За результатами оголошеного міжнародного тендеру на закупівлю автоматичних гвинтівок для естонської армії Державний центр оборонних інвестиції міністерства оборони Естонії переможцем стала компанія Lewis Machine & Tool Company (LMT) зі США.

Про це повідомляє Державний центр оборонних інвестиції міністерства оборони Естонії 

Незабаром буде підписано угоду на поставку 16 тис гвинтівок впродовж 2019-2021 років. Вартість угоди – 22 млн євро. Угодою передбачаються також додаткові замовлення до 2026 року.

Нагадаємо, що міжнародний тендер був оголошений у липні 2017 року. Ним передбачено закупівлю автоматичних гвинтівок калібрами 7,62х51 мм та 5,56х45 мм, що використовуються в країнах НАТО.

До першого етапу тендеру свої пропозиції подали 14 компаній, з яких 9 компаній було допущено до подальшої участі – Lewis Machine & Tool Company, Patriot Ordnance Factory Inc., SIG Sauer, Heckler & Koch, Česká Zbrojovka, Israel Weapon Industries, польська Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o та пропозиція консорціуму Beretta та Sako.

На фінальному конкурсі з програмою випробувань дістались три компанії:

• Lewis Machine & Tool Company (LMT)
• SIG Sauer
• Heckler & Koch

Зі зразками калібру 5,56 х 45 мм – LMT MLCPS, SIG Sauer МСХ та Heckler & Koch НК416, та в калібрі 7,62 х 51 мм – LMT CQBMWS, SIG Sauer SIG716G2 DMR та Heckler & Koch НК417.

За результатами випробувань були обрані зразки виробництва Lewis Machine & Tool Company (LMT) Автоматичні гвинтівки Lewis Machine & Tool Company (LMT) вже постачаються до Нової Зеландії.

 

Heckler & Koch Lewis Machine & Tool Company (LMT) SIG Sauer Автоматична зброя Балтія Естонія Закупівля озброєння