Завершується купівля снайперських гвинтівок для ЗСУ у Канади

Завершується купівля снайперських гвинтівок для ЗСУ у Канади

Закупівля озброєння ЗСУ Канада Снайпінг

Посол України в Канаді Андрій Шевченко під час слухань у Постійному комітеті парламенту Канади із питань оборони заявив, що Україна перебуває на завершальному етапі придбання канадських снайперських гвинтівок.

Про це повідомляє Укрінформ

“Після рішення Канади внести України до Контрольного переліку країн, до яких дозволені поставки автоматичної зброї кілька канадських компаній скористалися новими можливостями в Україні. Як вже стало відомо, ми наближаємося до закриття угоди на постачання снайперських гвинтівок”, – сказав Шевченко.

Водночас, він висловив переконання, що Канаді й Україні “варто розглянути більше шляхів співпраці”.

“Прямі поставки від канадських компаній до уряду України – це чудово, але ми можемо піти далі. Ми б хотіли, аби Канада вбачала у цьому необхідну та вигідну спільну інвестицію. Це допоможе нам захищати Європу, а канадським компаніям – отримати справедливу частку ринку”, – зазначив посол.

Нагадаємо, що наприкінці липня депутат від Консервативної партії Канади Джеймс Безан розказав, що канадська компанія з виробництва зброї уклала контракт на поставку в Україну снайперських гвинтівок. Про те будь якої точної інформації щодо моделі та виробника не повідомлялось.

Згодом Народна армія анонсувала появу гвинтівок PGW LRT-3 у Збройних Силах України. У серпні в ексклюзивному інтерв’ю UATV власник компанії PGW Defense Technologies Росс Спагруд розповів, що його компанія, яка спеціалізується на оборонних технологіях, підтвердила договір із Україною, про постачання далекобійних снайперських гвинтівок на суму близько $770 тис.

Угода передбачає постачання систем снайперської гвинтівки LRT-3, калібром 12,7 мм (.50 калібру), а також певну післяпродажну підтримку, обслуговування та навчання.

Закупівля озброєння ЗСУ Канада Снайпінг