За контрабанду затримано командира частини та контррозвідника СБУ

За контрабанду затримано командира частини та контррозвідника СБУ

Державне бюро розслідувань Донбас Затримання Контррозвідка Корупція Хабарництво

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Краматорську, затримали оперативного працівника Головного управління військової контррозвідки СБУ та командира однієї з військових частин, розташованої в зоні проведення Операції об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань

Вказані посадові особи були затримані в місті Сєвєродонецьку безпосередньо під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 2500 доларів США. Ці гроші оперативний працівник військової контррозвідки СБУ та командир військової частини отримали за неперешкоджання у переправленні великих партій цигарок російського виробництва із тимчасово окупованих територій.

Оновлення 14:50

За наявною наразі інформацією затриманому контррозвіднику обрано запобіжний захід домашній арешт, а військовий відпущений під власні зобов’язання.

Оновлення: 14:35. Інформація від прес-центру Операції об’єднаних сил:

За повідомленням прес-центру інформація про затримання саме командира військової частини не відповідає дійсності:

Жоден з командирів військових частин станом на 30.10.2019р під вартою не перебуває, – йдеться у повідомлені прес-центру

Оперативний супровід у вказаному кримінальному провадженні здійснювався співробітниками Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ у Донецькій та Луганській областях. Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Об’єднаних сил.

Майору СБУ та командиру військової частини вже повідомлено про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна. Вирішується питання про обрання особам запобіжного заходу.

Державне бюро розслідувань Донбас Затримання Контррозвідка Корупція Хабарництво