Здані в експлуатацію чергові гуртожитки для контрактників

Здані в експлуатацію чергові гуртожитки для контрактників

184 Навчальний центр Будівництво Юрій Бірюков

Як повідомив радник Міністра оборони та Президента України – Юрій Бірюков, в експлуатацію введено ще два гуртожитки для військовослужбовців контрактної служби у навчальному центрі в Старичах.

Сьогодні ще 250 військових змінили свої умови проживання. Загалом же у Старичах будується вісім подібних гуртожитків, які розраховані для заселення 1000 військовослужбовців

Будівництво перших чотирьох об’єктів було розпочато 4 місяці тому та у жовтні цього року вони будуть здані в експлуатацію, це відбувається в рамках першого етапу будівництва, також розпочалось будівництво ще 4-х гуртожитків, які будуть здані до кінця цього року.

Всі вони будуються в рамках розпочатого цього року будівництва 184 гуртожитків для військовослужбовців контрактників. Здані сьогодні – це №95 та №96.

Наступним у цьому Навчальному центрі має бути зданий №97.

Згодом очікується старт другого етапу проекту – будівництва квартирних будинків для сержантського складу.

Будівля у 4 поверхи передбачає розміщення 53-х квартир студій для військовослужбовців сержантського складу взводного та ротного рівня.

Це другий етап будівництва за яким розпочинається підготовка до будівництва перших 28 будинків на майже 1500 квартир для сержантського складу.

184 Навчальний центр Будівництво Юрій Бірюков