ЗСУ отримали партію санітарних авто

ЗСУ отримали партію санітарних авто

Богдан-2251 Закупівля озброєння ЗСУ

Корпорація «Богдан» достроково виконала контракт на виготовлення і постачання санітарних автомобілів «Богдан 2251» Збройними силами України.

Про це повідомляє прес-служба корпорації «Богдан»

Військовим була відправлена фінальна в цьому році партія техніки, яка призначена для вивезення поранених та подальшої евакуації до медичних лікувальних закладів.

«Автомобілі «Богдан 2251» були завчасно доправлені до українських військовослужбовців: корпорація достроково виконала цьогорічне замовлення від Міністерства оборони, забезпечивши армію необхідною сучасною технікою, пристосованою під потреби фронту. Ці автомобілі здатні впоратися із бездоріжжям для термінової евакуації поранених, саме вони замінюють застарілу радянську техніку на фронті», – повідомляє прес-служба корпорації «Богдан».

Попередня партія таких же санітарних автомобілів надійшла до Збройних Сил України у вересні тоді автомобілі поїхали до 65-го військового мобільного госпіталю у місті Часів Яр на Донеччині.

Санітарні авто «Богдан 2251» призначені для оснащення медичних підрозділів військової ланки, автомобільних санітарно-евакуаційних підрозділів та військових медичних лікувальних закладів ЗСУ. Автомобіль пристосований для вивезення поранених з медичних підрозділів військової ланки, військових мобільних шпиталів та подальшої евакуації. Його місткість – вісім осіб.

Богдан-2251 Закупівля озброєння ЗСУ