fbpx
Керівник Берегової охорони Росії безпосередньо керував діями проти України

Керівник Берегової охорони Росії безпосередньо керував діями проти України

Берегова охорона Росії Керченська криза Російська агресія Росія

У неділю кораблі Берегової охорони  ФСБ Росії здійснили акт агресії проти українських військових кораблів у нейтральних водах Чорного моря.

У опублікованому Генеральним штабом ЗС України радіоперехоплені згадується дехто з прізвищем Мєдвєдєв як людина, що контролювала та віддавала накази про потоплення чи пошкодження українських військових кораблів:

– надо их е***ть б***ь н***й, надо их зае****ь б***ь н***ь. Медведев там уже в такой панике орёт. Такое ощущение, что там президент н***й контролирует всю эту х***ю

Це – керівник департаменту берегової охорони Прикордонної служби ФСБ Росії віце-адмірал Мєдвєдєв Геннадій Миколайович

Народився 14 вересня 1959 року. Після окупації Криму був призначений начальником прикордонного управління ФСБ Росії у Криму. Згодом пішов на підвищення.

Саме він віддавав наказ тарану та штурму українських кораблів, що йшли до Азовського моря та керував процесом здійснення агресії.

Проте російські військові моряки у переговорах зробили припущення, що безпосереднє командуванням та вказівками займався президент Росії Володимир Путін.

Повне радіоперехоплення (вказаний вище фрагмент на 1:58):

Що до інших відповідальних осіб, то командування патрульним сторожовим кораблем “Изумруд” здійснював капітан 3-го рангу Андрєй Шипіцин.

Він народився 25 грудня 1969 року

Скріншот з одного з відеосюжетів з ним:

Саме цей російський офіцер під час здійснення навалу іншого корабля ПСКР “Дон” на український рейдовий тральщик “Яни Капу” не впорався з керуванням та здійснив зіткнення з іншим російським кораблем.

Наслідки зіткнення корабля “Изумруд” з ПСКР “Дон”:

Додано о 13:00

Волонтери впізнали в одному з членів екіпажів корабля «Изумруд» зрадника з колишніх військовослужбовців Морської охорони ДПСУ Дмитри Трибушина з Джанкоя.

За даними сайту «Миротворець» чоловік народився в 1991 році, у 2013 році закінчив Академію ВМС ім. Нахімова, після чого служив на прикордонному катері

Разом з кораблями Морської охорони у 2014 році перейшов до Одеси, проте згодом повернувся до окупованого Криму.

ПСКР «Дон» командував Алєксєй Шатохін

Додано 12 листопада 2018 року

Командир протидиверсійного катеру П-424 “Кинель” Чорноморського флоту ВМФ Росії – старший мічман Косинський Олександр Вікторович.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Берегова охорона Росії Керченська криза Російська агресія Росія